توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دی 1401

کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور 1402 ، در تاریخ 25 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور 1402 ، در تاریخ 25 دی ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

داوطلبان کنکور سراسری 1402 (نوبت اول دی 1401) لازم است نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمیاند. تمامی داوطلبانی که اقدام به ثبت نام کنکور سراسری 1402 نموده اند، برای حضور سر جلسه آزمون ملزم به گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۲ می باشند. این کارت دارای اطلاعات مهمی مانند اطلاعات فردی، شماره داوطلب، سهمیه، دین، زبان خارجی، نوع معلولیت، زمان و مکان برگزاری آزمون، استان و شهر محل سکونت است.

همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور و مدرک شناسایی معتبر همچون کارت ملی یا شناسنامه عکس دار در زمان برگزاری کنکور دی 1401 الزامی است. با توجه به نزدیک شدن زمان برگزاری نوبت اول کنکور، کارت ورود به جلسه کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه به تشریح زمان، نحوه گرفتن کارت ورود به جلسه کنکور دی ۱۴۰۱ و غیره می پردازیم.

 • زمان کارت ورود به جلسه کنکور 1402 (دی نوبت اول)
  کارت ورود به جلسه کنکور دی 1401 شرط ضروری شرکت در آزمون بوده و فرد باید در کنار شناسنامه و کارت ملی خود حتما کارت ورود جلسه به کنکور را به همراه داشته باشد. از آنجایی که کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اهمیت دارد، زمان انتشار این کارت از دغدغه های متقاضیان این آزمون بوده است.
  کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور 1402 چند روز قبل از برگزاری آزمون در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند با ورود به این سایت و وارد کردن اطلاعات لازم جهت دریافت این کارت اقدام کنند. لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دی ماه 1402 چهار روز پیش از برگزاری آزمون، از روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ در سایت سازمان سنجش فعال می شود.
  برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲) رقمی و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام (۱۶رقمی) و نام و نام خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.
  داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروههای آزمایشی دوم و سوم (گروههای آزمایشی هنر و زبانهای خارجی خود نیز اقدام نمایند). برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام نموده و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.
  اطلاعات مهمی بر روی کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سنجش همچون محل و زمان دقیق آزمون متقاضیان مطابق استان و شهرستان محل سکونت خود را و در فرم نام نویسی ثبت شده اند، وجود دارد. متقاضیان جهت دریافت کارت ورود به جلسه باید از تاریخ 25 دی ماه به سایت سازمان سنجش کشور مراجعه کرد و یک نسخه چاپی برای ورود به جلسه آزمون دی 1401 داشته باشند.

  یادآوری مهم : چنانچه به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شوید لازم است با مراجعه به وسایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نمایند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه ننمایید این امکان برای داوطلبانی فراهم میباشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نمودهاند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایید.

 • رفع نقص كارت شركت در کنکور 1402 نوبت دی ماه
  محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان گروههای آزمایشی علوم ریاضی و فنی علوم ،انسانی علوم تجربی، هنر و زبانهای خارجی بر مبنای شهرستان انتخابی آنان که در بند ۵۰ تقاضانامه ثبت نام مشخص کردهاند به شرح جدول شماره ۱ و آدرس محل رفع نقص به شرح جدول شماره ۲ و ۳ این اطلاعیه می باشد.
فرم های مورد نیاز کارت ورود به جلسه کنکور دی 1401لینک دانلود
جدول شماره 1 – شهرستان و یا بخش محل اجرای آزمون سراسری سال 1402 – نوبت اولدانلود
جدول شماره 2 – آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال 1402 – نوبت اولدانلود